18 yaşındaki gencin cesedi bulunmuştu! Ölüm nedeni ise...

Isparta’da 30 Ağustos gecesi saat 02.00 sıralarında mesire alanında cesedi bulunan 18 yaşındaki gencin, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirtildi.

18 yaşındaki gencin cesedi bulunmuştu! Ölüm nedeni ise...
banner150

Isparta merkezdeki Gökçay Mesiresindeki yeşil alanda 30 Ağustos gecesi saat 02.00 sıralarında hareketsiz şekilde bir gencin yattığını görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi.

Olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, hareketsiz şekilde yatan gencin öldüğü belirlendi. Polis yaptığı incelemede, cesedin 18 yaşındaki Mehmet Ali Kara’ya ait olduğunu belirledi. Talihsiz gencin cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna sevk edildi.

Yapılan ilk incelemeler sonucunda, vücudunda darp ve cebir izi bulunmadığı belirtilen Kara’nın kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğinin değerlendirildiği kaydedildi.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.