Trabzon'da driftçi magandalar trafiği tehlikeye attı!

Ne parası ne de cezası magandaları, drift yapmaktan uzak tutmuyor. Trabzon’da bir düğün için toplanan magandalar, trafiği tehlikeye attıkları yetmemiş gibi canlarını da hiçe saydılar. Bir düğün için Karadeniz Sahil Yolu’nda yer alan ceplerde toplanan magandalar, dakikalarca 'drift' diye tabir edilen yanlama hareketini yaptı.

Trabzon’da bir düğün için toplanan lüks otomobilli şahıslar yolu trafiğe kapatarak drift yaptı.

Drift yaparak trafiği tehlikeyi düşüren magandalar bu sefer kendini Trabzon’da gösterdi. Bir düğün için Karadeniz Sahil Yolu’nda yer alan ceplerde toplanan şahıslar dakikalarca ''drift'' diye tabir edilen yanlama hareketini yaptı. Trafiği tehlikeye düşüren hareketlerini sürdüren lüks otomobilli magandalar ardından Beşirli mahallesindeki bir kavşağı trafiğe kapatarak yanlama hareketini yaptı.

'İMZALARIMIZ KALICI'

Ortalığı toza dumana katan magandalar cep telefonu ile görüntülenirken, görüntüleri ''Yakıyorsak sebebi var'' notuyla sosyal medya hesabına yükleyen F.E.'nin drift gösterisi otomobilin etrafına toplanan vatandaşlar tarafından alkışla karşılandı. Şehrin değişik noktalarında yolu trafiği kapatarak yanlama hareketini sürdüren magandanın ''Durduramazsınız, feda olsun'' ve ''İmzalarımız kalıcı'' notuyla bu görüntüleri sosyal medya hesabına yüklemesi 'pes' dedirtti.

Ağır para cezaları ve uygulamalara rağmen ''drift'' terörünü devam ettiren şahıslar, vatandaşların can güvenliği hiçe sayacak hareketlerini sürdürmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.