TikTok kullanıcısı Merlin Samirşah'tan akılalmaz sözler: 'Sonu Özgecan gibi olacak'

Sosyal medyada dolaşıma giren bir video, görenleri şoka uğrattı. TikTok'ta canlı yayın yapan Merlin Samirşah adlı bir erkek, bir kadına cinsel istismarda bulunup, yakarak öldüreceğini söyleyerek tehditler savurdu.

Şule Çet Dayanışma Paltformu'nun paylaştığı videoda adının Merlin Samirşah olduğu belirtilen erkek, bir kadını hedef alarak cinsel saldırıda bulunmak ve öldürmekle tehdit etti. Samirşah, tehditler savurduğu kadın hakkında, "Onu buldurup tecavüz ettirip, kafasını kestirip atacağım göle... Özgecan Aslan gibi olacak sonu" ifadelerini kullandı.

Şule Çet Dayanışma Paltformu, "Bu bir ihbardır. İlgili kurumların hemen harekete geçmesini istiyoruz! Tiktok'ta bir kadına tecavüz edip yakarak öldüreceğini rahatlıkla söylüyor. Hatta 'Özgecan Aslan gibi olacak sonu' diyor. Kadın düşmanı, potansiyel katil, tecavüzcü Merlin Samirşah tutuklansın" notunu düşerek görüntüler hakkında ihbarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2021, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.