Skandal olay! Tecavüze kalkışanlar serbest! Mağdura dava açıldı

İzmir’de yaşayan genç kadın Cemre Ateş’e geçtiğimiz yıl 3 kişi tecavüz etmeye kalktı. 3 kişinin de serbest bırakıldığını öğrenen Ateş’e kendini koruduğu için de dava açıldı. İddiaya göre Ateş saldırganlardan birini yaraladı.

Skandal olay! Tecavüze kalkışanlar serbest! Mağdura dava açıldı

İzmir’de skandal bir olay yaşandı. 28 yaşındaki Cemre Ateş’e geçtiğimiz yıl 3 kişi tecavüz etmeye çalıştı. Tecavüz etmeye çalışan 3 kişinin de serbest bırakıldığını söyleyen Ateş, saldırganlardan birini yaraladığı iddia edilerek dava açıldığını söyledi.

"GÜVENLİĞİM İÇİN ENDİŞELİYİM"
Yeniçağ’a konuşan Cemre Ateş, “Geçen sene bana tecavüz etmeye kalkan 3 kişi serbest bırakılmış. İşin vahim yani içlerinden birini (kendimi korumak için) yaraladığım için ben hala yargılanıyorum” dedi.

“Can güvenliğim için endişeliyim” diyen Ateş, “Avukatım süreci takip ediyor, davanın seyri için çok fazla detay vermek istemiyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal medyadan da büyük destek aldığını söyleyen Ateş, “bu kadar destek geleceğini tahmin etmemiştim, çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.