Sedat Peker'den Cem Küçük'e: Adaya ne zaman veda etmek istersin?

Son dönemde iddialarıyla Türkiye gündeminden düşmeyen Sedat Peker, Cem Küçük'ü hedef aldı. Peker, ''Çakma MİT’çi Cem Küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin'' dedi.

Sedat Peker'den Cem Küçük'e: Adaya ne zaman veda etmek istersin?

Sedat Peker Twitter’dan yine gündemde bomba etkisi yaratacak bir açıklamada bulundu. Sedat Peker, Cem Küçük'ü hedef alarak, ''Çakma MİT’çi Cem Küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin'' dedi.

Cem Küçük daha önce yaptığı paylaşımda Sedat Peker'e "Elinden geleni ardına koyma" diyerek seslenmişti.

Twitter hesabından paylaşımlar yapan Peker, şunları yazdı:

1- Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

2- Çakma MİT’çi Cem Küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

3- Cem Küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya... Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım.

4- Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

5- Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.