Muhtehcen Teklife Maruz Kalan Genç Kız Evli Müdürü Ortaya Çıkardı

İstanbul'da bir firmada çalışan 30 yaşındaki Dilan Ç. 66 yaşındaki müdürü Hasan U.'nun kendisini taciz ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Muhtehcen Teklife Maruz Kalan Genç Kız Evli Müdürü Ortaya Çıkardı

İstanbul'da çalıştığı firmanın 66 yaşındaki müdürü Hasan U.'dan şikayetçi olan Dilan Ç., ifadesinde "Sık sık beni arıyor. İki tane karısı olduğunu zevk alamadığını söylüyor" dedi. Tanık olarak dinlenen başka bir çalışan, iddiaları doğruladı. Hasan U. hakkında "cinsel taciz" suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

"İKİ KARIM VAR AMA ZEVK ALAMIYORUM"
İş yerinde Hasan U.'nun yanından geçerken sürekli "Of of" dediğini anlatan Dilan Ç., "Sık sık beni arıyor. İki tane karısı olduğunu zevk alamadığını söylüyor" dedi.

"KİLOLULARDAN TAT ALAMIYORUM"
Hasan U.'nun koluna su döküp sonra da kolunu ovalarken, "Kilolulardan tat alamıyorum" dediğini anlatan Ç., "Burada çalışan bir elemanın göğsünün arasına buz koydum, sana da yapacağım" dediğini anlattı.

"ÇIK ŞU MASANIN ÜSTÜNE DE ENDAMINI GÖRELİM"
Başka bir gün ise Hasan U.'nun kendisine, kaç beden kıyafet giydiğini sorup, "Çık şu masanın üzerine de endamını görelim" dediğini söyleyen Dilan Ç., "Beni öp seni çok kıskanıyorum diyor. Kendisinden şikayetçiyim" dedi.

TANIK, İDDİALARI DOĞRULADI
Suç duyurusunun ardından ifadesi alınan Hasan U. ise suçlamaları ve ifadede geçen hiçbir iddiayı kabul etmedi. Soruşturma kapsamında iş yerinde çalışan erkek bir çalışanın da tanık olarak ifadesi alındı.

Tanık, Dilan Ç.'nin beyanlarını doğrular nitelikte ifade verince şüpheli Hasan U.'nun suçtan kurtulmak için yalan söylediğine kanaat getiren savcılık iddianame düzenledi. İddianamede Hasan U.'nun, "cinsel taciz" suçundan 3 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.