Maraşlı'nın yıldızı Alina Boz üstsüz pozuyla gündem oldu!

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Maraşlı ile ekran karşısına çıkan Alina Poz, sosyal medya hesabından üstsüz bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncunun paylaşımı, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Maraşlı'nın yıldızı Alina Boz üstsüz pozuyla gündem oldu!

Burak Deniz'le başrollerini paylaştığı Maraşlı dizisiyle izleyici karşısına çıkan Alina Boz, oyunculuğu kadar güzelliğiyle de konuşulmaya devam ediyor. Dizideki rol arkadaşı Deniz ile verdiği pozlar sık sık gündem yaratırken, oyuncunun bu kez de üstsüz paylaşımı olay oldu.

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU
Mahur karakterine hayat veren güzel oyuncu, sosyal medya hesabı Instragram'dan üstsüz poz verdiği siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı. Alina Boz, kısa süre içinde hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutulurken, güzelliğiyle büyüledi.

DAHA ÖNCE DE CESUR POZLAR VERMİŞTİ
Rus anne ve babanın kızı olan Alina Boz, Maraşlı dizisi ile şöhret basamaklarını hızla çıkmaya başladı. Güzel oyuncu en son Şamdan dergisi için verdiği cesur pozlarıyla hayranlarından büyük beğeni kazanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2021, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.