Lebaleb kongreye katılan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, koronavirüse yakalandı

AK Parti'nin geçen hafta gerçekleştirdiği kongreye katılan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Covid-19'a yakalandığını duyurdu.

Lebaleb kongreye katılan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, koronavirüse yakalandı

Koronavirüs salgınına rağmen AK Parti'nin 24 Mart tarihinde gerçekleştirdiği kongreye yoğun katılım tepkilere neden olmuş ve Türkiye'nin dört bir yanından onlarca otobüsle yüzlerce partili başkente taşınmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, kongre salonu önünde toplanan yüzlerce partiliye seslenmesi ve sosyal mesafenin hiçe sayılması ise dikkat çekmişti.

Yoğun katılım nedeniyle tepki çeken kongreye katılan isimlerden biri olan AK Partili İsmail Tamer, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındığını söyleyen Tamer, kendisiyle temaslı durumda olanların test yaptırmasını istedi.

Tamer, “Bu günkü yaptırdığım Covit 19 test’im pozitif çıktı. Bir hafta öncesinde benimle görüşen tüm arkadaşlarımızın test yaptırmalarını özellikle istirham ediyorum . Ankara Şehir Hastane yattığımı belirtir dualarınızda olmam arzusuyla kamuoyuna duyururum” sözleriyle koronavirüse yakalandığını duyurdu.

AK Partili İsmail Tamer 24 Mart tarihinde yapılan ve kalabalık görüntülerle kamuoyunun eleştirisine neden olan AK Parti 7.Olağan kongresine katılarak eski bakan Taner Yıldız ile fotoğrafını paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.