banner232

Kuruluş Osman 66. Bölüm FULL İzle Tek Parça Son Bölüm (ATV - YouTube)

Her hafta Çarşamba günü ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına kitleyen Kuruluş Osman yeni bölümüyle ekranlara geldi. Peki, nefes yeni bölümde neler yaşandı? Kuruluş Osman 66. bölüm izle seçeneğini haberimizin devamında bulabilirsiniz. İşte 13 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 66. bölüm izleme ekranı...

Kuruluş Osman 66. Bölüm FULL İzle Tek Parça Son Bölüm (ATV - YouTube)

Kuruluş Osman 66. bölüm bölüm tek parça canlı izle! ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 66. bölüm bölüm canlı izle! Çarşamba akşamlarının zirvede yer alan dizisi Kuruluş Osman'da bu hafta nefes kesen gelişmeler yaşandı. Kuruluş Osman 66. bölüm canlı izleme linkine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İşte, Kuruluş Osman 66. bölüm tek parça kesintisiz canlı izleme adresi!

Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler tarafından 'Kuruluş Osman 66. bölüm tek parça izle' internette merak konusu oldu. İşte Kuruluş Osman'ın 66. bölümü tek parça izleme sayfası!

13 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kuruluş Osman dizisi 66. bölüm tek parça linki…

KURULUŞ OSMAN 65. BÖLÜM ÖZETİ

Kuruluş Osman'ın 65. bölümünde, Orhan'ın doğumu bütün Kayı Obası'nı ve bölgedeki Türkmenleri sevince boğmuştur. Osman Bey'in beyliği günden güne büyürken bölgedeki etkisi sonucunda düşmanları da büyümektedir. Osman Bey'in yeni hamlesi sadece İnegöl Tekfuru Aya Nikola'nın değil; Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses ve Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris'in yanı sıra Bizans İmparatoru ve Katolik dünyasının da karşısına çıkmasına neden olur! Öte yandan Osman Bey, Bala Hatun'un gebeliğini sır gibi saklarken, bu haber Malhun Hatun'a ulaşır. Malhun Hatun'un tepkisi iki hatun arasındaki ilişkiyi kökünden sarsacaktır.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ 66. BÖLÜM İZLE

Kuruluş Osman dizisi 66.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı. Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu. Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü. Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı. Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu. Kuruluş Osman, 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ OYUNCULARI VE YENİ KATILANLAR

Burak Özçivit, Erkan Avcı, Didem Balçın, Yeşim Ceren Bozoğlu, Seray Kaya, Özge Törer, Emre Basalak, Burak Çelik,Ahmet Yenilmez, Umut Karadağ, Emin Gürsoy, Yiğit Uçan, Buse Arslan, Çağrı Şensoy, Emel Dede, Ömer Ağan ve Cüneyt Arkın.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.