Kedilerin salatalık korkusu nereden geliyor?

Kedilerin salatalıktan korkması sosyal medyada viral oldu. Salatalık korkusuna dair videolar akıllara kedilerin salatalıkları neden sevmediği sorusunun getiriyor. Merak edilenler haberimizde.

Kediler salatalıktan neden korkar, neden sevmezler sorularının yanıtları araştırılıyor. Buna göre; kedilerin neden korktuğuna dair tüm detaylara haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

KEDİLER SALATALIKTAN NEDEN KORKAR?
Sosyal medyada salatalıktan korkan kedilerin videoları paylaşım rekorları kırıyor. Sahiblerinin gizlice arkalarına koydukları salatalıkları fark eder etmez korkup havaya sıçrıyan kediler neden bu kadar salatalıktan korkuyorlar?

Burunlarının dibine sokulan salatalıklar bazı kedilerin umrunda bile olmuyor, bazılarnınsa bunu görür görmez ödü patlıyor. Kedilerin salatalıkla imtihanını gösteren videolar bu hafta hayli popüler olunca, çoğu hayvan sahibi kendi kedilerinin böyle bir şeye nasıl tepki vereceğini görmek için aynı şeyi yapmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.