Kan donduran haber! Talihsiz kadının cesedini çıkarmak için gaz maskesi kullanıldı

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde kötü kokuların geldiği evden bir kadın cesedi çıkarıldı. Kazakistanlı kadının şüpheli ölümünü aydınlatmak için cesedi çıkarmak isteyen görevliler, gaz maskesi ve oksijen tüpü kullandı. Arkadaşları 55 yaşındaki kadından 4 gündür haber alamıyordu; olayın cinayet olup olmadığı araştırılıyor.

Kan donduran haber! Talihsiz kadının cesedini çıkarmak için gaz maskesi kullanıldı
banner150

Sarıyer'in Maden Mahallesi'nde bulunan 5 katlı binanın giriş katından geldi. Gece 23:00 sularında evden kötü kokuların geldiğini fark eden bina sakinleri, 155'i arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri kimse kapıyı açmayınca eve girdi ve korkunç manzarayla karşılaştı. Hayatını kaybeden kişinin 55 yaşındaki Kazakistan uyruklu H.Y olduğu anlaşıldı. Polis ekipleri şimdi olayın iç yüzünü araştırıyor.

4 gündür arkadaşları haber alamıyordu

4 gündür Kazakistan uyruklu kadından haber alamayan iş arkadaşlarının, akşam saatlerinde H.Y'nin durumunu sordukları öğrenildi.

Cesedin incelenmesi için sevk edilen olay yeri inceleme ekipleri, aşırı kötü koku nedeniyle gaz maskeleriyle eve girebildi. İncelemenin ardından cesedin alınması için itfaiye ekipleri eve girmeye çalıştı, ancak yoğun koku nedeniyle giremedi. Daha sonra özel kıyafet ve oksijen maskesi giyen itfaiye ekipleri, kadının cesedini torbaya koyarak cenaze aracına taşıdı.
Ardından H.Y'nin kesin ölüm nedeni için ceset Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili başlatılan inceleme sürüyor.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.