İzmir'de bir okulda şe eden iddia! 9 yaşındaki kız öğrenci...

İzmir'in Karabağlar ilçesinde 9 yaşındaki kız öğrenci, sınıf öğretmeninin fırlattığı ileri sürülen kitabın başına isabet etmesi sonucu hafif yaralandı.

İzmir'de bir okulda şe eden iddia! 9 yaşındaki kız öğrenci...
banner150

Mustafa Urcan İlkokulunda görevli sınıf öğretmeni G.B,  4. sınıf öğrencisi Sahra Saygılı'nın kitabını evde unutması üzerine kız öğrenciye  kitap fırlattı.

Kitabın başına isabet ettiği öğrencinin sınıf arkadaşları durumu okul  idaresine bildirdi.

112 Acil Servis ekibince Tepecik Eğitim ve Araştırmasına kaldırılan  Saygılı'nın beyin tomografisi çekildi ve gözlem altına alındı.

Kız öğrencinin babası Hakan Saygılı, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  öğretmenin, kızının kafasına kitabını evde unutması nedeniyle kitap fırlattığını  öne sürerek, "Kızımın yüzünde kızartı var. Beyin tomografisi çekildi. Sonuçları  bekliyoruz. Doktorlar 5-6 saat kadar travma olma durumuna karşın kontrol altında  tutacaklar. Buraya gelirken ambulansta istifra etmiş ve aldığı darbeden dolayı  baş dönmesi var." diye konuştu.

Öğretmenden şikayetçi olacaklarını ifade eden Saygılı, daha önce de  öğrencilere şiddet uyguladığını, bazı velilerin çocuklarını okuldan aldığını öne  sürdü.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğünce konuyla ilgili inceleme başlatıldığı  bildirildi.

AA

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.