Bunu da yaptılar! 20 lirayı ver virüsten kurtul

Dünya koronavirüs belasıyla uğraşırken din bezirganları da boş durmadı. Koronavirüs salgının ülkemizde görülmesinin ardından korunmak için kolonya, maske ve eldiven satışları artarken bir internet sitesinde de koronadan korunmak için 20 liraya dua satıldığı ortaya çıktı.

Bunu da yaptılar! 20 lirayı ver virüsten kurtul

Dünya koronavirüs belasıyla uğraşırken din bezirganları da boş durmadı. Koronavirüs salgınını fırsata çevirmek isteyen 'Bana Dua Oku' isimli internet sitesi 20 liradan Covid-19'dan korunma duası satmaya başladı.

Koronavirüs (Covid-19) salgınını dini istismar etmek için kullanan din bezirganları türedi. 'Bana Dua Oku' isimli bir internet sitesinde 20 liraya 'koronavirüsten korunma duası' satılmaya başlandı. Sitenin aynı zamanda, cinsel gücü artırma, iş bulma duası, araba sahibi olma, cennete gitme gibi dualar da satıyor. Tüm dualar tek fiyat. Ancak aynı duayı ne kadar satın alırsan o kadar çok seni koruyor!

'Bana Dua Oku' isimli bir internet sitesinde 20 liraya 'koronavirüs duası' satıldı. Dini inançları kullanarak koronavirüs fırsatçılığı yapan sitede satılan koronavirüs duası için açıklama yer alıyor: 

Bağışın kadar virüsten korun!
''Bağışın kadar virüsten korun ve sevdiklerin de korunsun! Corona Virüsü ülkemizde de görülmeye başlandı. Eğer korunmak ve aileni korumak istiyorsan bu duaya ihtiyacın var. Ne kadar çok bağış seni o kadar korur ve diğer hastalıklardan da arındırır''

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.