banner232

Bu da erkeğe şiddet! Kıskandığı kocasını oklavayla dövdü

Bursa'da kıskançlık krizin sonu şiddetle bitti. Kocasına kızan kadın, adamı oklavayla dövüp kolunu ısırdıktan sonra sokağa attı.

Bu da erkeğe şiddet! Kıskandığı kocasını oklavayla dövdü

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşanan olay dehşete düşürdü.

İddiaya göre, Zinnur B.(41)) kıskançlık yüzünden eşi Meral B.(38), ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Meral B., mutfaktan aldığı oklava ile kocası Zinnur B.’ye saldırdı.

Zinnur B.’nin kolunu da ısıran Meral B., başı yarılan kocası Zinnur B.’yi, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, sokağa attı.

"O DA BENİM SIRTIMA VURDU"
Çaresizce sokakta kalan yaralı Zinnur B., durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Zinnur B.’ye olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı.

Polis ekipleri, kocasının şikayetçi olduğu Meral B.’yi karakola götürmek istedi. Bir süre kapıyı açmayan Meral B., daha sonra kapıyı açarak polis ve sağlık ekiplerine tepki gösterdi.

Meral B., ekiplere ‘’Sizi sevmiyorum, o da benim sırtıma vurdu, gidin bu evden’’ diye tepki gösterip, kapıyı ekiplerin üzerine kapattı.

"GEÇEN AKŞAM DA DÖVDÜ"
Yaklaşık yarım saat süren ikna çabasının arından Meral B., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Basın mensuplarına yaşanan olayı anlatan Zinnur B., ‘’Karım tarafından darp edildim. Psikolojik sorunları var. Kıskançlık sebebiyle kavga ettik. Kolumu ısırdı, beni darp etti. Geçen akşam da aynısı yaptı. Alsınlar götürsünler bu kadını’’ diye konuştu.

Ayrıca Zinnur B.’nin göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

(Kaynak: İHA)

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 11:25
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.