Bakırköy’de siyanür intiharının ardından şoke eden mesaj ortaya çıktı!

Türkiye güne yine infial yaratan bir 'siyanürle intihar' olayıyla güne başlamıştı. Bakırköy'de yaşanan olayda anne-baba ve 7 yaşındaki çocuklarının cansız bedeni bulundu. Olay öncesi Bahattin Delen'in telefonunda, ''Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim'' şeklinde mesaj olduğu öğrenildi.

Bakırköy’de siyanür intiharının ardından şoke eden mesaj ortaya çıktı!
banner150

Bakırköy'de evde ölü bulunan Bahattin Delen eşi Zübeyde Delen ve çocukları Ali Delen'in cenazesi Alibeyköy Gasilhanesi'ne getirildi. Bahattin Delen'in telefonunda, "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" şeklinde mesaj olduğu öğrenildi.

'SİYANÜR TESPİT EDİLDİ'
Adli Tıp Kurumu'ndaki ilk incelemede Bahattin Delen, Zübeyde Delen ve Ali Delen'de siyanür alımına bağlı değişimler dışında başlıca patolojik bulgu saptanamadığı belirtildi. Delen ailesine yapılan kan testinde, öldürücü düzeyde siyanür tespit edildiği kaydedildi.

'İNTİHAR EDECEĞİM'
Baba Bahattin Delen'in telefonunda yapılan inceleme ise bir yakınına hitaben yazdığı ancak gönderilmeyen kayıtlı mesajda "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" yazdığı belirlendi.

CENAZE BİLGİLERİ
Öte yandan cenazeler Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan alınarak, Alibeyköy Gasilhanesi'ne götürüldüi. Cenazelerin yarın öğle namazı sonrası Fatih Camii'nde düzenlenecek cenaze töreniyle son yolculuklarına uğurlanacakları öğrenildi.

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.