Ayağı sakatlanınca hastaneye giden genç kız, erkek olduğunu öğrendi

Çin'in güneyinde yaşayan 25 yaşındaki kadın, ayağı sakatlanınca doktora gitti. Genç kız, yapılan muayene ve tedaviden sonra kadın olarak dünyaya gelmiş bir erkek olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.

Ayağı sakatlanınca hastaneye giden genç kız, erkek olduğunu öğrendi

Kadın cinsel organına sahip olmasına rağmen erkek kromozomları taşıdığı ortaya çıkan Pingping isimli kadın, hiçbir zaman adet görmemesine rağmen durumundan şüphelenmedi.

Ayağında oluşan yaralanma sonucu hastanede X-ray cihazından geçen kadının kemiklerinin normal bir kadın kemiklerinden farklı olarak az geliştiğini fark eden doktorlar kadının tüm vücudunu incelemeye aldı.

Yapılan inceleme sonucunda kadının vücudunda döl yatağı ve yumurtalıkları olmadığı ortaya çıktı. Doktorlar bir yıllık evli kadına, bu durumdan dolayı hiçbir zaman bebek sahibi olamayacağını söylediler.

Pingping , çocukken annesinin kendisini doktora getirdiğini, doktorların olağanüstü bir durum olmadığını, sadece yaşıtlarına göre biraz daha geç geliştiğini söylediklerini belirtti.

Yapılan inceleme sonucu genç kızın, kadın şeklinde doğmuş bir erkek olduğu ortaya çıktı. Pingping, yaşadığı büyük şoktan sonra, yaptığı açıklamada kimliğini erkek kimliği ile değiştireceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2021, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.