Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği'nden transferi Arda Güler için pazarlıklar başladı. Transfer edilirken sonraki satıştan gelecek %20 payı Gençlerbirliği'ne vermek için el sıkışan sarı-lacivertliler, bu anlaşmayı ortadan kaldırmak için 3 milyon Euro teklifte bulundu. Başkent ekibi ise olumsuz yanıt vererek pazarlığı 5 milyon Euro'ya çıkardı.

Fenerbahçe'de Arda Güler bilinmezliği yaşanıyor. Gençlerbirliği'nden transfer edilirken sonraki satıştan %20 pay maddesi eklenen genç oyuncu için pazarlıklar başladı.

İLK TEKLİF REDDEDİLDİ

1-223

Arda Güler'i yüksek bir bonservis bedeline satmayı planlayan Fenerbahçe, bu maddeyi ortadan kaldırmak istiyor. Gençlerbirliği ile görüşme gerçekleştiren sarı-lacivertliler %20 pay için 3 milyon Euro teklifte bulundu. Başkent ekibi ise bu teklife olumsuz yanıt verdi.

5 MİLYON EURO İSTİYORLAR

Süper Lig'de farklı tablo! Galatasaray dirildi, Trabzonspor geriledi Süper Lig'de farklı tablo! Galatasaray dirildi, Trabzonspor geriledi

2-128

Gençlerbirliği'nin Arda Güler'in %20'si için 5 milyon Euro istediği iddia edildi. Sosyal medyada ortaya atılan bu iddianın ardından Fenerbahçe'den bir yalanlama gelmedi.