Transfer sezonunda yaptığı hamlelerle adından söz ettiren Galatasaray, gol bulmakta zorlandı. Seferovic'ten ümidini kesen Okan Buruk, yeni gelenlere rağmen forma şansı bulamamasına rağmen devre arasında yollarını ayırdığını bildirdi. Galatasaray, Seferovic'in yerine forvet aramaya başladı ancak panzehiri Barcelona'da buldu. Bu transferin Barcelona tarafından da tanınması taraftarları heyecanlandırdı.

Galatasaray'dan bir yıldız transferi daha mı geliyor? Sezon başındaki hamleleriyle taraftarları mutlu eden sarı-kırmızılı yönetim, yeni hamlelerle adını duyurmuş görünüyor. Seferovic yerine forvet için hamle isteyen Galatasaraylı teknik direktör, gözünü Barcelona'ya dikti.

BARCELONA'DA İSTENMİYOR

Tarihi fark: Galatasaray adeta patlama yaptı (7-0) Tarihi fark: Galatasaray adeta patlama yaptı (7-0)

Barcelona'nın Hollandalı oyuncusu Memphis Depay, İspanyol devleri için oynama şansı bulmak için mücadele ediyor. İlk 11 maç oynayabilecek bir takıma taşınmak isteyen yıldız oyuncu devre arasında ayrılma kararı aldı. Barcelona'nın istemediği Hollandalı oyuncu, teklife açık olduğunu söylüyor.

GALATASARAY'DAN DEPAY HAMLESİ

Galatasaray'ın yaz transferinde adından söz ettirecek olan Depay, aradaki dönemde yeni gelişmelere imza atacak, ancak anlaşma bozuldu. Galatasaray, maddi sorunlar nedeniyle takımdan uzaklaştırılmak isteyen Depay'in yerini aldı. Öte yandan taraftarlar, haberin ardından Depay'e "Gelirse gol kralı olacak" yorumunu yaptı.