Galatasaray’da yarınki mali kongre öncesi merak edilen konulardan biri de Fatih Terim’in toplantıya katılıp katılmayacağı idi... Terim’in yarın salonda yer alacağı ve en ön sırada oturacağı öğrenildi.

26 Mart’ta yapılacak mali kongrede oylamanın nasıl gerçekleştirileceği de büyük önem taşıyor. Geçmiş dönemde sayımda yaşanan problemler ve tartışmalar nedeniyle yapılan son kongrede kapalı oylamaya gidilmişti. Ancak bu şekilde oylamanın fazla zaman alacağı sadece Burak Elmas dönemi değil, Mustafa Cengiz döneminin de masaya gelmesinden dolayı toplantının çok geç biteceği belirtiliyor.

Bomba iddiayla fena dalga geçtiler! Murat Sancak ile Yunus Akgün'den olay canlı yayın Bomba iddiayla fena dalga geçtiler! Murat Sancak ile Yunus Akgün'den olay canlı yayın

FATİH TERİM İBRA ETMEYECEK
Terim’in kongrede konuşma yapmayı ise planlamadığı belirtildi. Son dönemlerde Ahmet Ocaklı ve Rezan Epözdemir gibi kendisine yakın isimlerle sürekli toplantılar yapan Terim’in yarınki oylamada yönetimi ibra etmeyeceği belirtildi.

ÖNCÜLÜK EDİYOR
Terim’in yönetimin ibra olmaması konusunda birçok üye ile de temasta bulunduğu, bu konuda öncülük ettiği öğrenildi.

YALMAN: SABIR VE DESTEK ÇOK ÖNEMLİ
Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından olan ve şu an da Disiplin Kurulu başkanlığı yapan Alp Yalman yarınki Mali Kongre öncesi Milliyet’e konuştu. Yalman, “Galatasaray hesapları tetkik edecek, inşallah aklı selimle güvenini tazeleyecek” dedi. 8 aylık bir yönetimin değerlendirileceğini söyleyen Yalman, “Galatasaray’da hem sabır ve hem de destek önemli bir unsur. Onun da mevcut olduğuna inanıyorum” ifadelerini kullandı.