Esra Erol'da Özlem Atalayın kimdir? Olgun Atalayın olayı nedir? ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında işlenen Olgun Atalayın olayı ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Olgun Atalayın kimdir? Olgun Atalayın olayı nedir? Özlem Atalayın kardeşler kimdir? Cevaplar haberimizde..

Esra Erol'da Özlem Atalayın kimdir? Olgun Atalayın olayı nedir? ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında işlenen Olgun Atalayın olayı ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Olgun Atalayın kimdir? Olgun Atalayın olayı nedir? Özlem Atalayın kardeşler kimdir? Cevaplar haberimizde..

Esra Erol'da Özlem Atalayın kimdir? Olgun Atalayın olayı nedir? Esra Erol'da programına başvuran Özlem Atalayın, eşi Olgun Atalayın'dan kaçarak Haktan'a sığındığını söyledi. 

Olgun Atalayın stüdyoya geldi! 
esra erol da ozlem atalayin kimdir olgun atalayin kimdir olgun atalayin olayi nedir

Özlem Atalayın'ın sürekli adres değiştirdiği için kendisine ulaşılamadığını söylüyor. Özlem Hanım yaptığı açıklamada eşi Olgun Atalayın ile boşanmak istediği söylendi. Özlem Atalayın yaptığı açıklamada sürekli kocasının dövüp kendisine sokağa attığını söylerken, Haktan isminde bir adamın yanına sığındığını söyledi. Haktan'ın kendisini satmak istediğini, şuan kendisinin cezaevinde olduğunu söyledi. Eşi Olgun Atalayın'ın 2018 yılında beri yaptığını söylerken, kendisini aramadığını, sürekli evden kaçtığını söyledi. 

Olgun Atalayın çocukları terk etti!
Olgun Atalayın yaptığı açıklamada "Babanız sürekli gelecek" söyleyerek, çocuklarını terk ettiğini 3 çocukları olduğunu söyledi. Haktan isimli şahıs ile 3 yıldır ilişkisi olduğunu söyleyen Olgun Atalayın, kendisinden boşanmak istediğini söyledi. 

Kendisi ile yüzleşmek istemediğini söyleyen Özlem Atalayın, Olgun'un kendisine iftira attığını, kendisine şiddet uyguladığını söylerken, kendisi ile yüzleşmek istemediğini söyleyerek stüdyoda olay çıkardı. 

Olgun Atalayın yaptığı açıklamada kendisinin evden 8 kere kaçtığını söylerken, kendisiyle 17 yıldır evli olduğunu söyledi. İlk kaçtığında tekstil firmasında 12 saat çalıştığını söylerken, babasının evini ziyaret ettiklerinde kendisini babasının evine bıraktığını, ama onun orada durmadığını söyledi. O zaman ilk kez kaçtığını söyledi. 

Özlem Atalayın eşiyle ilgili yaptığı açıklamada kendisinin bu duruma düşmesinin sebebinin Olgun Bey olduğunu söyledi. Kendisiyle kuzeninin tanıştırdığını, keşke evlenmeseydim bununla dedi. Bununla beraber Haktan Bey ile televizyondan tanıştığını söyledi. Numarasını televizyonda bulduğunu söyleyen Özlem Atalayın, Haktan Bey ile ilişkiye öyle başladığını, eşinden çok daha iyi biri olduğunu söyledi. 

Kayınpederinin kendisi hakkında iftiralarda bulunduğunu söyleyen Özlem Hanım, evinde f..ş yaptığını söyleyenler için kendisine bu insanların erzak getirdiğini ama gelen kişileri tanımadığını söyledi. 

Özlem Hanım yaptığı açıklamada Haktan'ın babasının kendisini evden attığında, kendisine Arap Yusuf isimli bir şahsın sahip çıktığını, kendisini ağabey olarak gördüğünü söyledi. Bununla beraber eşi Olgun Atalayın, yaptığı açıklamada kendisini Arap isimli birinin aradığını ve boşanması gerektiğini, boşanırsa Özlem ile kendisinin evleneceğini iddia etti. Öte yandan Özlem Hanım eşinin iftira attığını söyledi. 

Özlem Atalayın ile Olgun Atalayın'ın adliyeye giderek boşanmak için imza verdikleri belirlendi. Özlem Atalayın yaptığı açıklamada "Ben bu adamdan kurtulayım da başka birşey istemiyorum" ifadelerini kullandı. Olgun Atalayın çocuklarına olan sorumluluğunu anlatırken, çocuklarından erkek oğlunun çok etkilendiğini, ergenlik döneminde olduğu için sarsıldığı iddia edildi. Özlem Atalayın ile Olgun Atalayın sorunlarını dile getirirlerken, Olgun Atalayın çocuklarına nasıl baktığını söyledi. 

Esra Erol sonrasında Olgun Atalayın'ın sözlerinden etkilenirken "Olgun bey gerçekten dünyaya isminizle ve görevinizle bir gelmişsiniz. Olgun Bey umuyorum boşandıktan sonra çocuklarınız sükunet içinde normal bir hayat sürebilirler" ifadelerini kullandı. Canlı yayına bağlanan bir izleyici "Özlem içip içip saldırıyordu bize. Bizim evimizde çalışmak için gelmiştir. Cezaevindeki dostu ile bizi tehdit ederdi. Ağabey kurtuldu çok şükür." ifadelerini kullandı. 

Özlem Atalayın yaptığı açıklamada önce çocukları da istemiyorum yeter ki boşan derken, sonrasında çocuklarımı ben de koklamak istiyorum. Bunun üzerine Olgun Atalayın, yaptığı açıklamada "Çocuklarım konusunda çok hassasım. Ben çocuklarımı bu kadına bırakamam. Nereye kimin yanına götürdüğü belli değil. Benim yanımda benim gözetimimle çocuklarımı görebilir" ifadelerini kullandı. Olgun Bey köyde annesini Özlem ve Haktan'ın aradığını söylerken, annesinin kendisine düşman olduğunu söyledi. Bunun üzerine annesine ben ne yapabilirim dedikten sonra telefon numarasını değiştirdiğini, sürekli kendisini ve annesini sözlü hakaretlerle tacizde bulunduklarını söylediler.

Olgun Bey yaptığı açıklamada Haktan ile Özlem'in kendilerini ve ailesini sürekli taciz ettiklerini, uygunsuz resimler, uygunsuz videolar görüntüler, kendi fotoğraflarını ve sevgilisiyle resimlerini yolladığını söyledi. Kendisinin telefın numarasını değiştirdiğini söyledi. 

Özlem Hanım'ın kız kardeşi Öznur Hanım canlı yayına bağlanırken eniştesi Olgun Bey'in söylediklerinin doğru olduğunu söyledi. Kendilerini de aynı şekilde taciz ettiklerini söyleyen Öznur Hanım, babasının zamanında ölmeden Özlem'e sahip çıkmak istediğini, ama kendisinin gelmediğini söyledi. Özlem Hanım'ın babasının ölümü sonrası "Ne babası ölsün, gebersin" ifadelerini kullandığını söylerken, Olgun Bey yarının kendisi ve Özlem Hanım için bayram olduğunu söyledi. 

Özlem Atalayın ve Olgun Atalayın Küçükçekmece Adliyesi'nde karşılıklı olarak anlaşarak boşandılar. Müşterek çocukların velayetleri babaya verilirken, Özlem Atalayın, ayda iki kez çocuklarını görecek. Özlem Atalayın yaptığı açıklamada "Kurtuldum ya bundan. Oh be dünya varmış. Bir de damardan bir şarkı söyleyeyim. Azeri Güneri'den bir şarkı söyleyim mi tüm seyircilerim beni dinlesin" ifadelerini kullandı. Sözlerine devam eden Atalayın "Ben de şarkı söyleyim de, belki Olgun da üzülür" ifadelerini kullandı.