Tanzim sebzeler internet ortamına taşındı!

Artan sebze fiyatlarına karşın belediyeler aracılığı kurulan tanzim satışlar artık internet üzerinden de olacak.

Tanzim sebzeler internet ortamına taşındı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, tanzim satışlara ilişkin açıklamada bulundu. Turhan, ekonomik fayda sağlamak adına meydanlara kurulan tanzim satışlar için "Tanzim satışlarını, yakın zamanda Türkiye’nin Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com’da başlatıyoruz." dedi

Fiyat artışında rolü olan aracıları ortadan kaldırmayı hedeflediklerini belirten Bakan Turhan, "www.epttavm.com internet adresinde e-Tanzim olarak hizmete sunulan meyve ve sebzeler tanzim fiyatları ile satılırken, tüm ürünler PTT Kargo ve Lojistik aracılığı ile güvenle vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır." diye konuştu.

Vatandaşların tanzim kuyruğuna çare olması için sorumluluk yüklendiklerini belirten Turhan şu ifadeleri kullandı: "Vatandaşımıza ekstra ücret yansımaması ve uygulamada avantajların artırılması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte çaba içerisindeyiz. e-Tanzim uygulamamamızın süratle başlatılması için de çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz."

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.