İSKEP tanıtıldı

Kahramanmaraş’ta yapılan İstihdam için Koordinasyon ve Eğitim Projesi (İSKEP) sayesinde dezavantajlı bireylerin iş piyasasına katılımı amaçlanıyor.

İSKEP tanıtıldı
banner150

 

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Avrupa Birliği finansı ile Kahramanmaraş’ta yapılan İstihdam için Koordinasyon ve Eğitim Projesi (İSKEP) sayesinde dezavantajlı bireylerin iş piyasasına katılımı amaçlanıyor

 

 

İSKEP'in Kahramanmaraş’ta tanıtıldı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin de aralarında bulunduğu 12 belediye tarafından yürütülen proje tanıtımı kapsamında tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya konuşmacı olarak katılan İstihdam Kilit Uzmanı Cleofe Guardigli, proje hakkında davetlilere bilgi verdi.

 

 

Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürü ve Proje Koordinatörü Mehmet Fatih Akşam proje hakkında gazetecilere yaptığı değerlendirmede, “2 yıl sürdürülecek projeyle kentteki engelli bireyler, yoksullar ve çalışan çocukların ailelerini belirleyerek verilecek eğitimden sonra istihdam edilmelerini sağlayacak. Sosyal Hizmetler Destek ve İstihdam Rehberliği Birimi yakın zamanda faaliyete girecek. Bu sayede engelli bireyler, yoksullar ve çalışan çocukların ailelerini belirleyerek bu kişilerin iş piyasasında yer almasını amaçlamaktayız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.