Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (28 Temmuz 2019 Pazar) ne kadar oldu?

Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Kahramanmaraş'ta da vatandaşlar tarafından yoğun şekilde araştırılan altın fiyatları hakkında son bilgiler haber sitemizde. 28 Temmuz 2019 Pazar altın fiyatları ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Sizler için özel olarak hazırladığımız içeriğimiz de 28 Temmuz 2019 Pazar gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki en güncel ve anlık fiyat ve detayları bulabilirsiniz. İşte 28 Temmuz 2019 Pazar altın fiyatları...

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (28 Temmuz 2019 Pazar) ne kadar oldu?

'Altın bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Altın piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Kahramanmaraş'ta altın fiyatlarının bu denli fazla araştırılmasının nedeni de altının kültürümüzde oldukça değerli olmasıdır. Türkiye'de altın üretiminde Kahramanmaraş İstanbul'dan sonra ikinci sırada gelmektedir. Yaz aylarının yaklaşmasıyla tüm illerimizde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da düğünlerin bir numarası olan altın konusunda araştırmalar arttı. 28 Temmuz 2019 Pazar altın fiyatları hakkındaki son dakika haberleri, anlık detaylar ve gelişmeler haberimizde. Düğünlerin vazgeçilmezi olan altın aynı zamanda bir numaralı birikim aracıdır.

28 TEMMUZ 2019 PAZAR ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

GRAM ALTINDA ALIM VE SATIM NE KADAR?

Gram altın 258,50 lira alış, 258,66 lira satış ile işlem görüyor.

ÇEYREK ALTINDA ALIM VE SATIM NE KADAR?

Çeyrek altın 410,02 lira alış, 419,54 lira satış ile işlem görüyor.

YARIM ALTINDA ALIM VE SATIM NE KADAR?

Yarım altın 818,20 lira alış, 839,83 lira satış ile işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINDA ALIM VE SATIM NE KADAR?

Cumhuriyet altını 1.703,00 lira alış, 1.728,00 lira satış ile işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 08:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demir
Ahmet Demir - 2 yıl Önce

Göksun ileçemize 2019 yılı içinde doğalgaz geleceği ve iki mahalleye verileceği müjdelenmişti . Çalışmalar ne aşamada acaba ? 2019 yılı içinde doğalgaz gelecek mi ?
Haber yapılması dileğiyle
Saygılarımla

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.