Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (16 Mayıs 2019 Perşembe) ne kadar oldu?

Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Kahramanmaraş'ta da vatandaşlar tarafından yoğun şekilde araştırılan altın fiyatları hakkında son bilgiler haber sitemizde. 16 Mayıs 2019 Perşembe altın fiyatları ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Sizler için özel olarak hazırladığımız içeriğimiz de 16 Mayıs 2019 Perşembe gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki en güncel ve anlık fiyat ve detayları bulabilirsiniz. İşte 16 Mayıs 2019 Perşembe altın fiyatları...

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (16 Mayıs 2019 Perşembe) ne kadar oldu?

'Altın bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Altın piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Kahramanmaraş'ta altın fiyatlarının bu denli fazla araştırılmasının nedeni de altının kültürümüzde oldukça değerli olmasıdır.

Türkiye'de altın üretiminde Kahramanmaraş İstanbul'dan sonra ikinci sırada gelmektedir. Yaz aylarının yaklaşmasıyla tüm illerimizde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da düğünlerin bir numarası olan altın konusunda araştırmalar arttı.16 Mayıs 2019 Perşembe altın fiyatları hakkındaki son dakika haberleri, anlık detaylar ve gelişmeler haberimizde.

Düğünlerin vazgeçilmezi olan altın aynı zamanda bir numaralı birikim aracıdır.

16 MAYIS PERŞEMBE ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN DA ALIM VE SATIM NE KADAR?
Gram altın 251,49 lira alış, 251,52 lira satış ile işlem görüyor. 

ÇEYREK ALTIN DA ALIM VE SATIM NE KADAR?

Çeyrek 400,84 altın lira alış, 409,94 lira satış ile işlem görüyor. 

YARIM ALTIN DA ALIM VE SATIM NE KADAR?

Yarım altın 799,17 lira alış, 819,88 lira satış ile işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTIN DA ALIM VE SATIM NE KADAR?
Cumhuriyet altını 1.670,00 lira alış,1.695,00 lira satış ile işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 09:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demi̇r
Ahmet Demi̇r - 4 ay Önce

Geleceğimiz olan gençler ;
Hepimizin bir tanıdığı bir akrabası veya evladı vardır. Kpss’ye girip atama bekleyen. Bu gençlerimiz haftalarca aylarca hatta yıllarca atama beklemektedir. Bazen gündeme geliyorlar ama çoğunlukla unutukluyorlar. Bu gençlerimiz için ne yapılabilir ? Genel bir haber yapılabilir. İlla devletten atama değil özel sektörde de çalışmaları için ne yapılabilir ? Sivil toplum kuruluşları gençlerimiz için ne yapabilir ?
Tüm bunları içeren genel bir haber yapılabilir. Geleceğimiz olan gençlerin atanma derdi…

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.