Dolar ve Euro (7 Haziran 2019 Cuma) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor.  'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 7 Haziran 2019 Cuma dolar ve euro hakkında son bilgiler...

Dolar ve Euro (7 Haziran 2019 Cuma) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

7 Haziran 2019 Cuma Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son detaylar haberimizde. 7 Haziran 2019 Cuma 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 7 Haziran 2019 Cuma dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz.

DOLAR NE KADAR?
Dolar, 7 Haziran 2019 Cuma sabahında bankalararası piyasada 5,8138 lira alış fiyatı, 5,8204 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?
Euro, 7 Haziran 2019 Cuma sabahında bankalararası piyasada Euro 6,5518 lira alış, 6,5635 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

Döviz kurları hakkındaki gelişmeler ve diğer tüm detayları Kanal Maraş'ta bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.