Altın alacaklara ''acele edin'' uyarısı geldi!

Altının gram fiyatı dün 440 liraya dayanarak yeni bir rekor tazeledi. Hacıoğlu Gold Mining'in CEO'su Yasin Hacıoğlu, gram altının 550’yı test edebileceğini söyledi.

Altın alacaklara ''acele edin'' uyarısı geldi!
banner150

Gram altında yükseliş devam ederken, Hacıoğlu Gold Mining'in CEO'su Yasin Hacıoğlu, gramda yıl sonuna doğru 550 liranın dahi test edilebileceğini söyledi.

Posta gazetesinde yer alan habere göre korona nedeniyle dünya ekonomilerinde yaşanan durgunluk ve buna karşılık ABD ve Avrupa öncülüğüne merkez bankalarının piyasa bol para sürmesi, ABD-Çin geriliminin artarak devam etmesi ve düşen faizler nedeniyle paranın yeni güvenli liman arayışı altını son 2 haftada uçurdu.

Altının ons (31.1 gram) fiyatı 1.981 dolarla 2011'deki 1921 dolarlık rekorunu geride bıraktı.

"ALTIN FİYATLARINDAKİ DÜŞÜŞLER SİZİ YANILTMASIN"

Orta ve uzun vadede piyasaların altının lehine olduğuna dikkat çeken Hacıoğlu Gold Mining'in CEO'su Yasin Hacıoğlu, "Yükselişini sürdüren ons altında 1.955 ve 1.970 direnç, 1.920 ve 1.905 seviyeleri destek olarak öne çıkabilir. 2.000 dolar psikolojik bölge. Kâr realizasyonuyla geri çekilmeler olsa da altındaki yükselişin kesileceğini düşünmek hayalcilik olur. 1955-1970 doların üzerinde kalındığı sürece yeni zirvelere yolculuk başlayacaktır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2020, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
YOK ARTIK
YOK ARTIK - 2 hafta Önce

HACIOĞLU GOLD MINING ŞİRKETİ İSRAİL ASILLI BİR FİRMADIR.
KİMSENİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN...

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.