Kahramanmaraş İl Milli Eğitim'de neler oluyor! Karanlıkta kime göz kırpılıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde görevli Duran Doğan'ın yerine Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı olarak Malatya doğumlu Bülent Demiray'ın atanması dikkat çekti.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim'de neler oluyor! Karanlıkta kime göz kırpılıyor?
banner150

Alınan bilgiye göre; Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İl Milli Eğitim Müdür yardımcısıyken Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde göreve başlayan Duran Doğan'ın yerine Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı olarak Malatya doğumlu Bülent Demiray'ın atandığı öğrenildi.

Bu atamayla ilgili Milli Eğitim Müdürlüğünde kimsenin bilgisi olmadığı, kamuoyunda atama kararının hangi Milletvekili tarafından yaptırıldığı merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ogretmen
Ogretmen - 4 ay Önce

Haberi hayretler içerisinde okudum. Ne zamandan beri doğum yerine bakılıyor atamalarda. Isı ehline veriniz hadis -i şerifince emanetin tam da ehline verildiğini düşünüyorum. Hocamla çalışma fırsatı bulmuş birisi olarak. Memleketimize eğitim camiasına hayirli olsun. Gayreti insanlığı, eğitimci yönüyle mükemmel bir idareci kazandı şehrimiz.

abimsin...
abimsin... - 4 ay Önce

Nokta atama olmuş. Hocamın öz geçmişini bilenler neden böyle yazdığımı bilir. Tekstil meslek lisesinde ve Çıraklık eğitimde yaptıkları bu söylemlerimi destekler. Gerek yurt içi gerekse de yurt içi yaptığı projelerle çalıştığı kurumları ihya etmiştir. Bu yıl Endüstri meslek lisesinde yaptığı proje ile Makine bölümüne 1.000.000 liraya yakın makina alımı sağlamıştır. Uyum , Ekip çalışması ,İnsancıl yönlerini anlatmaya kalksak bu platform yetmez. Allah yolunu açık etsin Bülent hocam. Allah utandırmasın. Kahramanmaraşada Allah hayırlı uğurlu etsin. Eğitim şimdi başlıyor .......

Ne yani
Ne yani - 4 ay Önce

Maraş lı mı olacaktı. Tabiki ildışından olacak....

Öğrenci
Öğrenci - 4 ay Önce

Ne yani kendini beğenmiş Duran doğan çokmu iyi birisiydi yerinde bir atama olmuş hayırlı olsun.

Edem 46
Edem 46 - 4 ay Önce

Benim anlamadığım nokta haberde belediyede görevli duran doğanın yerine milli eğitim müdür yardımcısı olarak Bülent Demiray atandı yazıyor. Ne yani duran doğan hem belediyede görevli hemde milli eğitim müdür yardımcısımıydı? Bem haberden öyle anladım. Öyle şey olur mu hem belediyede hem milli eğitimde.

Bilgehan KOOÇYİĞİT
Bilgehan KOOÇYİĞİT - 4 ay Önce

Kişiliği, eğitimciliği ve her alandaki duruşu ile önce insan olmanın önemini sergileyen Sn Bülent DEMİRAY a yeni görevinde başarılar diliyorum. KAHRAMANMARAŞ a hayırlı olsun

Hilmi TOPAK
Hilmi TOPAK - 4 ay Önce

Haberin detayı na bakınca insan üzülüyor tabiki ne zamandan beri milletvekilleri atama işlerine bakmaya başladı böyle ayrımcı ayırıcı dil önce k.maraşa yakışmaz kaldı ki ataması yapılan syn.Hocamız yıllarını eğitim içerisinde geçirmiş bilgisi ve tecrübesine bakıp gıpta etmek varken eleştiriyle yıpratmak ne kadar doğru ömrünü k.maraş a adamış yıllarca hizmet ettiği de gün gibi aşikar olmasına rağmen aslında iller arası ayrımcılığın haberini yapmışsınız okuyunca insan üzülüyor

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.