Karın ağrısıyla hastaneye kaldırılan küçük kızın midesinden çıkanlar şoke etti!

Çin'in Guangdong bölgesinde 8 yaşındaki kız karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Hastalığının sebebi ise doktorları şoke etti.

Karın ağrısıyla hastaneye kaldırılan küçük kızın midesinden çıkanlar şoke etti!
banner150

Çin'in Guangdong bölgesinde karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan 8 yaşındaki kızın hastalığının sebebi şoke etti. Küçük kızın midesinden çıkanlar ise ailesi dahil herkesi şoke etti.

Küçük kız şiddetli karın ağrısıyla hastaneye kaldırıdı. Doktorların muayene ve incelemerinin ardından küçük kızın midesinde bir kitle görüldü.

Yapılan operasyon sonunda küçük kızın midesinde yıllardır çiğnediği yaklaşık bir buçuk kilo ağırlığında bir kıl yumağı saptandı. Feifei isimli kız hemen operasyona alınarak midesindeki kıl yumağı çıkarıldı.

Küçük kızın annesi, 2019 yılının başlarında kıl yeme alışkanlığını bıraktığını ancak kılların midede birikmiş olduğuna dikkat çekti. Küçük kızın Şubat ayında kusma ve karın ağrısı semptomları göstermeye başladığını söyledi.

Doktor ise operasyonun ardından şu ifadeleri kullandı; "Bu kıl yumağı yıllardır kızın midesinde olmalı. Kıl yemek ise insanlar arasında hayli yaygın olan psikolojik temelli bir yeme bozukluğudur."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.