Google geri döndü! Sorun çözüldü, Google'a erişim normale döndü!

Dünya genelinde 2,2 milyar kullanıcısı bulunan sosyal ağ Google ile birlikte Google'a bağlı Youtube, Gmail, Google Adsens, Google Analytics hesaplarına erişmek isteyen kullanıcılar da erişim sağlayamamıştı. Ancak sorun tam 1 saat sonra çözüldü. 11:+5 itibariyle Google'a yeniden erişilebiliyor.

Google geri döndü! Sorun çözüldü, Google'a erişim normale döndü!

Google'ın Türkiye'deki hizmetlerine erişimlerde saat 10:45'ten bu yana aksamalar yaşanıyor. Google ile birlikte Google'a bağlı Youtube, Gmail, Google Adsens, Google Analytics hesaplarına erişmek isteyen kullanıcılar erişim sağlayamadı.

Dünya çapında erişim aksaklıklarını tespit eden "downdetector.com" internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Google'a Türkiye ve Japonya'da aynı anda erişim sorunu ortaya çıktı.

Sosyal medya kullanıcılarının aktardığına göre Almanya, İngiltere, Portekiz ve İsviçre'nin aralarında olduğu Avrupa'nın bazı bölgelerinde ise kısmi sorunlar yaşandı.

Söz konusu sorunun kaynağı henüz netleşmiş olmasa da saat 11:45 itibariyle bu sorun ortadan kalktı ve şu an Google'a ve tüm Google servislerine erişim normale döndü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.