ABD'de silahlı saldırı şoku! Çok sayıda ölü var

ABD'nin Pittsburgh kentindeki bir sinagoga düzenlenen silahlı saldırıda çok sayıda kişinin vurulduğu, ölü ve yaralıların olduğu bildirildi. Silahlı saldırıyı gerçekleştiren kişi teslim oldu, gözaltına alındı

ABD'de silahlı saldırı şoku! Çok sayıda ölü var

Pittsburgh kentindeki bir sinagoga giren silahlı saldırganın ateş açtığı bildiriliyor. Görgü tanıkları, sinagoga yürüyerek giren saldırganın çok sayıda kişiyi vurduğunu söylüyor. Trump, saldırı ile ilgili açıklama yaptı. ABD basınına göre saldırıda 8 kişi hayatını kaybetti.

ABD'nin Pennsylvania eyaletindeki Pittsburgh kentinde, silah sesleri yükseldi. Bir sinagoga giren silahlı saldırganın, ateş açtığı bildiriliyor.

İlk gelen bilgiler, çok sayıda yaralının olduğu yönünde. Polis yetkilileri, henüz bir resmi açıklama yapmış değil.

Görgü tanıkları, sinagoga yürüyerek giren saldırganın çok sayıda kişiyi vurduğunu söylüyor. Bir görgü tanığı, Twitter'dan olay yerine çok sayıda polis aracının geldiğini yazdı.

ABD Başkanı Donald Trump da, saldırı ile ilgili olarak yaptığı ilk açıklamada, saldırıda birden fazla can kaybı olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 20:32
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.