TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı açılışında tartışma yaratan sözlerine kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, TV46'nın açılış töreninde sordu..

Kahramanmaraş’ta bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı'nda açıklamada bulunan TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Celalettin Güvenç, pandemi döneminde hükümetin Merkez Bankası'nın tüm imkanlarını sanayiciye seferber ettiğini, bu nedenle de emekçinin yanında değil zenginin yanında yer aldıkları yönünde yaptığı açıklama gündeme oturmuştu.

Güvenç, kamuoyunda geniş yankı uyandıran ''Emekçiyi desteklemiyorsunuz, sanayiciyi, zengini destekliyorsunuz'' eleştirilerine ''kulak asmadan cesaretle, iradeyle, destekledik ve bugün hamdolsun ihracat rekorunu konuşuyoruz'' sözlerini söylemişti.

''LİNKİ Mİ GÖRDÜNÜZ MÜ?''

TV46 İnternet Televizyonun yeni stüdyosunun açılışında Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, İçişleri komisyon Başkanı ve Ak Parti kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç'e sordu. Güvenç ''Linki mi gördünüz mü? Linki mi izlemelerini istiyorum. özellikle sizin izlemenizi istiyorum.'' Yapılan açıklamadan haberi olmadığını söyleyen Karaaslan'a Güvenç,''Saat 18:30'da linki yayınladım. takdiri zat-ı alinize ve kamuyonu bırakıyorum'' diyerek üstü örtülü cevap vermeyerek açıklık getirmeye çalıştı.
 

Devlet, Kahramanmaraş'ta o hastaneyi yapamadı! Devlet, Kahramanmaraş'ta o hastaneyi yapamadı!

Celalettin Güvenç'in youtube sayfasında bulunan linki paylaşıyoruz:

https://www.youtube.com/watch?v=pK60mpLCxT8