Cara Delevingne ilginç göğüs dekoltesiyle Met Gala'ya damga vurdu.

New York’taki Metropolitan Sanat Müzesi’nin Kostüm Enstitüsü’ne yardım amacıyla düzenlenen ve moda dünyasının en prestijli gecesi olarak bilinen Met Gala, dün gece birbirinden ilginç ve dikkat çekici kostümlere sahne oldu.

Cara1

Metropolitan Sanat Müzesi'nin (Metropolitan Museum of Art) Kostüm Enstitüsü adlı kanadı yararına her yıl düzenlenen yardım balosu olan Met Gala, dün gece New York'ta düzenlendi. Galaya birbirinden ünlü isimler katıldı.

Cara3

Moda dünyasının en göz alıcı gecesi Met Gala 2022’nin teması 'Amerika'da: Modanın Antolojisi' (In America: An Anthology of Fashion) olarak belirlenmişti. Davetliler, bu temaya uygun kostümler giyerek kırmızı halıda poz verdi.

Zobor ne demek, nedir? Gönül Dağı'nda geçen Zobor kelimesinin anlamı nedir? Zobor ne demek, nedir? Gönül Dağı'nda geçen Zobor kelimesinin anlamı nedir?

Cara4

Met Gala'nın bir başka dikkat çeken ismi de ünlü model Cara Delevingne oldu. Delevingne kırmızı takımının ceketini çıkarınca makyajla giydirilmiş çıplak bedeni ortaya çıktı.

Sadece göğüs uçlarını kapatan, altın rengi beden makyajıyla boy gösteren ünlü İngiliz model de moda eleştirmenlerinin beğenisini topladı.