Kahramanmaraş Büyükşehir'den atık pil toplama yarışması!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan kampanya kapsamında Atık Pil Toplama Yarışması başlatıldı. 30 Nisan 2020 tarihine kadar sürecek yarışma kapsamında en çok atık pil toplayanlara çeşitli hediyeler verilecek.

Kahramanmaraş Büyükşehir'den atık pil toplama yarışması!
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilen ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında şehir genelinde farkındalık oluşturma amacıyla ‘Atık Pil Toplama Yarışması’ başlattı. İl Milli Eğitim
Müdürlüğü ile imzalanan protokol kapsamında şehir genelindeki tüm okulların katılımıyla gerçekleştirilecek yarışmada, 30 Nisan 2020 tarihine kadar en çok atık pili toplayan okullara hediyeler verilecek.

Farkındalığı Artırmayı Hedefliyoruz Düzenlenen yarışma ile ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş tarafından yapılan açıklamada, “İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle protokolümüzü imzaladık. Şehir genelindeki tüm okullarımızın katılımıyla ‘Atık Pil Toplama Yarışması’ düzenliyoruz. Türkiye genelinde yürütülen Sıfır Atık Projesi için farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. 30 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek yarışmamız kapsamında, bu süre içerisinde en çok atık pil toplayan okullarımıza hediyeler verilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.