Büyükşehir'den Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'ne program

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Toplum Ruh Sağlığı Merkezi işbirliği ile bir gezi programı düzenlendi.

Büyükşehir'den Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'ne program
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Toplum Ruh Sağlığı Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen programda 80 bin ziyaretçinin gezdiği Kurtuluş Destanı Panorama Müzesi ve Maraş Oyuncakları Atölyesi gezdirildi.

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yetkililer ile misafirlerinin yer aldığı gezide Kurtuluş Destanı Panorama Müzesi gezdirilerek, Kurtuluş Savaşı öncesinde Maraş’ta cereyan eden ve Kurtuluş Savaşı’nın kıvılcımını oluşturan olaylar zincirinin anlatıldığı sahneler anlatıldı.

Daha sonra Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yetkilileri ve misafirleri, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından dezavantajlı bireylerin eğitimine yönelik faaliyet gösteren Maraş Oyuncakları Atölyesi de gezdirilerek atölyenin çalışma esasları üzerine bilgiler aktarıldı.

Gezi programından oldukça memnun olan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ilgilileri, yapılan hizmetlerden ve düzenlenen geziden dolayı emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.