Büyükşehir'den kar mesaisi! Tüm ekipler 7/24 görev başında

Kış aylarının yoğun yaşandığı ilimizde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri 7/24 görev başında hizmetlerin aksamaması için mücadele ediyor.

Büyükşehir'den kar mesaisi! Tüm ekipler 7/24 görev başında
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından kış çalışmaları kapsamında sürdürülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri il genelinde yürüttükleri çalışmalarda, bir taraftan aşırı sağana yağışlarından dolayı oluşan heyelanlara mücadele ederek yolları açık tutma gayretinde olurken, diğer taraftan da kar yağışı olan bölgelerde karla mücadele çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

Kış çalışmaları kapsamında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Andırın, Elbistan, Göksun, Ekinözü ve Nurhak ilçeleri başta olmak üzere, Bozlar, Küçük, Üngüt, Oruçpınarı, Zeynepuşağı, Emiruşağı, Kale, Soğukpınar, Başdervişli Mahalleleri aralarındaki grup yollarında; Yenidemir, Başkonuş, Saygılı, Yayla üstü, Yenicekale, Sarımollalı, Muratlı, Yolyanı, Reyhanlı, Tekir, Kurucuova, Kertmen, Çukurhisar, Kumarlı, Çamlıca, Şahinkayası, Yedikuyular, Kılağlı, Kümperli, Kalekaya, Hopurlu, Yeşilyöre gibi bölgelerde de karla mücadele çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Öte yandan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, kar yağışı olan bölgelerde kış lastiği olmayan veya zincir takmadıklarından dolayı yollarda mahsur kalan sürücülerin de yardımına koşuyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz Kaya
Yılmaz Kaya - 1 yıl Önce

Selamünaleyküm
Önümüzdeki mart ayında yapacağımız seçimle şehrimizi ilçemizi mahallemizi yönetecek kişileri beş yıllığına seçeceğiz. Seçimler yaklaşırken siz değerli gazetecilere büyük görevler düşmektedir. Çünkü biz vatandaşlar siz gazetecelerin sayesinde sesimizi duyuruyoruz. Şehrimizde bölgemizde olan sorunları gündeme getirmeniz durumunda adaylar dikkate alacaktır.
Şu başlıkları dosya haber yaparsanız şehrimize çok büyük katkılar yapmış olursunuz.
A) Tarım ve hayvancılığın sorunları B) Küçük ilçelere yeni iş imkanları .
C) Turizm alanlarının tanıtımı D) Kadirli –Andırın –Göksun yolu
E) Ekinözü –Ilıca – Kahramanmaraş yol F) İlçelere belediye otobüs seferleri

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.