Başkan Güngör’den tasarruf adımı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde tüm müdürlüklerin kullandıkları araçlar araç sevk istasyonuna çekildi.

Başkan Güngör’den tasarruf adımı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan'ı Güngör'den tasarruf tedbirleri kendini göstermeye başladı. Bugün saat 13:00 itibariyle sözlü olarak verdiği talimat neticesinde Belediyede görev yapan tüm müdürlerin araçlarının araç sevk istasyonuna çekilmesini istedi. Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde Kültür park olarak bilinen binanın alt katı artık araç sevk istasyonu olarak kullanılacak.

“Bütün taşıtlar tek havuzda toplanacak”

Alınan bilgiye göre; Başkan Güngör tasarruf amacıyla ikinci bir emre kadar Belediyenin ilgili müdürlüklerin de kullanılan tüm otomobillerin (kiralanan otomobillerde dahil) bir havuzda toplanmasını istediği ve ihtiyaca göre havuzdan araç temini yapılacağını, taşıtlarının resmi görev dışında kullanılmasının önlenmesi amacıyla, görevin sona ermesine müteakip bütün taşıtların tekrar havuzda toplanacağı talimatını verdiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 9 ay Önce

Helal olsun. Her müdürün altında bir arabayı bırak, memur bile herkes devletin aracı ile gidip geliyor. Hafta sonu devletin aracı ile gezmeler.

Ertuğrul
Ertuğrul - 9 ay Önce

Helal olsun başkan

ALİ
ALİ - 9 ay Önce

MÜDÜRLER ZATEN FAZLASIYLA MAAŞ ALIYORLAR.NEDEN BİRDE ARAÇ TAHSİS EDİLİYOR.ÖZEL ARAÇLARI EVLERINDE EŞLERININ EMRİNDE.BİR ZAHMET KENDİ ARAÇLARINI KULLANSINLAR ARIK.BRAVO BAŞKAN.SİZDEN ÇOK UMUTLUYUZ

Erol Bikir
Erol Bikir - 9 ay Önce

Araçları satsinlar kiralık olanları versinler ödenek Yok deyip yapmadıkları Andırın nin köstebek yuvası olmuş köy yollarını yapsınlar bence iyi olmaz mı

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.