Başkan Güngör: ''Gece gündüz şehrimiz için çalışıyoruz''

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve KASKİ şube müdürleriyle bir araya gelen Başkan Güngör, ''Şehrimiz için istişarelerimize devam ediyoruz. Gecemiz, gündüzümüz, söz verdiğimiz gibi Kahraman şehrimize hizmetle geçiyor'' dedi.

Başkan Güngör: ''Gece gündüz şehrimiz için çalışıyoruz''
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İdaresi şube müdürleriyle bir araya geldi. Çamlıca Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Güngör’ün yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen ile daire başkanları da hazır bulundu.

Gerçekleştirilen toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş için gece gündüz, birlik ve beraberlik içerisinde çalışıldığını belirtti. Başkan Güngör, “Şehrimiz için istişarelerimize devam ediyoruz. Gecemiz, gündüzümüz, söz verdiğimiz gibi Kahraman şehrimize hizmetle geçiyor” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem demirkan
Cem demirkan - 1 yıl Önce

Sayın Başkanım, tebrik ediyorum. Simanız güven veriyor insana. Gönül isterdi ki akrabasının
Kaçak inşaatına iş bitirme tutanağı veren şu Onikişubat imar müdürlüğüne bir el atarsınız

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.