UEFA Konferans Ligi maçı için Danimarka'ya giden Hollanda'nın PSV ekibi, Kopenhag taraftarlarına daha önce görülmemiş bir tuzak hazırladı.

UEFA Konferans Ligi'nde PSV Eindhoven'in deplasmanda Kopenhag'ı 4-0 mağlup etti. Karşılaşma öncesinde PSV'nin kurduğu bir tuzak, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Ritzau Haber Ajansı'nın habere göre; Kopenhag taraftarları maçtan bir gün önce PSV Eindhoven takımının kaldığı otelin önünde gece boyunca havai fişek patlatma ve futbolcuları uyutmama planı yaptı.

Gözden kaçırmayın

Bomba iddiayla fena dalga geçtiler! Murat Sancak ile Yunus Akgün'den olay canlı yayın Bomba iddiayla fena dalga geçtiler! Murat Sancak ile Yunus Akgün'den olay canlı yayın

OTOBÜSLÜ TUZAK KURDULAR

Ancak PSV'nin hazırladığı tuzak, Kopenhag taraftarlarını ters köşe yaptı. Hollanda ekibinin, takım otobüsünü kasıtlı olarak başka otelin önüne park ettiği ortaya çıktı.

Habere göre Danimarkalı taraftar, yanlış otelin önünde havai fişek organizasyonu düzenlediler.

PSV Eindhoven forması giyen Mario Götze maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Takım otobüsünü bilerek başka otelin önüne park ettik. Bu sayede bütün gece çok iyi uyudum" ifadelerini kullandı.