Yer: Kayseri! Sır perdesi aralandı... Cinayet ortaya çıktı

Kayseri'de, geçen 8 yıldan bu yana kayıp olarak aranan 1994 doğumlu Merve Koçer, öldürülerek bir yere atıldığını veya gömüldüğü ortaya çıktı.

Yer: Kayseri! Sır perdesi aralandı... Cinayet ortaya çıktı
banner150

Kayseri'de 2011 yılındayken evden çıkan Merve Koçak, bir daha eve dönmedi. Yıllardır aradıkları Koçer'in hayatından endişe duyan aileye acı haber ulaştı.

ARAŞTIRMA İKİ YIL SÜRDÜ
Bunun üzerine kaybolduğu tarihten sonra Koçer'in annesi Ebru Çelen, Melikgazi İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Kayseri'de 1998-2019 tarihleri arasında 18 faili meçhul cinayeti çözen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, 2 yıl süren çalışma kapsamında, Koçer'i tanıyan kişileri takibe aldı.

ÖLDÜRÜLDÜ, GÖMÜLDÜ
Yapılan çalışma neticesinde polis, Merve Koçer'in öldürülerek gömüldüğünü belirledi. Polis cinayetle ilgili E.K. ile amca çocukları M.K (37), M.K (30), N.K (28), Y.K (32) ve Y.K 'yı (34) düzenlenen eş zamanlı operasyonla gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü'nde 3 gün süren sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 6 şüpheliden E.K. tutuklanırken, 5 kişi ise serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 12:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meryem Adıyaman
Meryem Adıyaman - 6 ay Önce

Ya anladık da sebebi neymis onu yazın kızı niye öldürmüş

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.