Uyuşturucu satıcısından pes dedirten savunma: Kanser olduğum için içiyorum!

Adana'da uyuşturucu sattıkları ileri sürülen yaşlı karı koca tutuklandı. Adamın,"Ben satmıyorum, kanser olduğum için içiyorum"; karısının ise "Gururumdan yüzümü kapatıyorum" demesi dikkat çekti.

Uyuşturucu satıcısından pes dedirten savunma: Kanser olduğum için içiyorum!
banner150

Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Yüreğir ilçesi, Özgür Mahallesi'nde H.İ. (59) isimli kadın ile kocası A.İ.'nin (62) evde esrar sattığı bilgisine ulaştı.

Polis bu bilgi doğrultusunda karı kocayı fiziki ve teknik olarak takibe başladı. Takip sonucunda karı kocanın evden esrar satışı yaptığını değerlendirerek operasyon için düğmeye bastı.

Polis eve yapılan şok baskında 2 kilo esrar ve 5 bin lira para ele geçirdi. Karı koca ise gözaltına alındı. 

Zanlılardan yaşlı kadın adli tıp birimine sağlık kontrolüne getirildiği sırada basın mensuplarını görünce yüzünü kapattı. Basın mensuplarının, "Neden yüzünü kapatıyorsunuz" sorusuna "gururumdan" diye yanıt verdi. Yaşlı kadın "Gebereydim ben gebereydim, ne yapmışız kötü bir şey mi yapmışız. Kocam kanser hastası, ne uyuşturucu satması" diye tepki gösterdi. Kadının kocası ise basın mensuplarına "Eşime soru sormayın bana sorun" diyerek, "Biz uyuşturucu satmıyoruz. Ben 53 yıldır bu esrarı içiyorum çünkü kanser hastasıyım" dedi. 

Karı koca daha sonra adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne tutuklanma talebiyle savcılıktan sevk edilen karı koca tutuklandı. 

Kadının kocası ise basın mensuplarına "Eşime soru sormayın bana sorun" diyerek, "Biz uyuşturucu satmıyoruz. Ben 53 yıldır bu esrarı içiyorum çünkü kanser hastasıyım" dedi. 

Karı koca daha sonra adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine tutuklanma talebiyle savcılıktan sevk edilen karı koca tutuklandı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.