Uyuşturucu bağımlısı, anne-babasına saldırıp evi yakmaya kalktı!

Adana'da, uyuşturucu madde bağımlısı Burhan E. (27), krize girince annesi Fatma E. (55) ile babası İbrahim E.'ye (61) saldırdı. Sobayı deviren Burhan E., perdeyi tutuşturmaya çalışarak evi yakmak istedi.

Uyuşturucu bağımlısı, anne-babasına saldırıp evi yakmaya kalktı!
banner150

Adana Seyhan'da uyuşturucu madde bağımlısı Burhan E., para bulamayıp uyuşturucu alamayınca krize girdi. Annesi Fatma E. ile babası İbrahim E.'nin evden çıkmasına izin vermediği Burhan E., poşete koyduğu uçucu maddeyi koklamaya başladı. Burhan E., bir süre sonra kokladığı maddenin de etkisindeyken annesinin kulağına vurup babasının boğazını sıktı.

EVİ YAKMAYA ÇALIŞTI

Kendisini odaya kilitleyen Burhan E., burada eşyaları savurmaya başladı. Daha sonra anne-babasını dışarı çıkaran Burhan E., oturma odasındaki sobayı devirip perdeyi tutuşturmaya çalışarak evi yakmak istedi.

Bu sırada Fatma E.'nin çığlıklarını duyan komşular ve çevredekiler, eve girip, Burhan E.'yi güçlükle dışarı çıkardı. Perdedeki alev söndürülürken polise haber verildi. İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, Burhan E.'yi gözaltına aldı. 

'ONU BU İLLETTEN KURTARAMADIK'

Yaşadıklarını gözyaşı dökerek anlatan Fatma E., "Bir anne-babaya bu kadar acı çektirilmez. Ne yaptıysak onu bu illetten kurtaramadık. Bizi yaşarken mezara soktu. Evimizi yakmaya çalıştı, beni ve babasını dövdü. Bize yardım edin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.