Your SEO optimized title page contents

LGS sınavına bir dakikalık gecikmeyle giremedi!

Adana’da Liseye Geçiş Sınavı’na (LGS) kimliğini unuttuğu için sınava alınmayan Abdulkadir Kayra, babasının kimliğini getirmesini bekledi. Dakikalarca bekleyen Abdulkadir’in kimliği geldi fakat bir dakikalık gecikmeden dolayı sınava alınmadı.

LGS sınavına bir dakikalık gecikmeyle giremedi!

Milli Eğitim Bakanlığınca 8. sınıf öğrencilerine yönelik LGS kapsamındaki sınav sisteminin birinci oturumu saat 09.30’da başladı. Öğrenciler sınavda ter dökerken aileleri ise okul önlerinde Kur’an-ı Kerim okudu. 
Seyhan Çobanoğlu Meslek Lisesinde öğrenciler sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alındı. Sınava son giriş saati olan 09.45’ten sonra okula gelenler sınava alınmadı. Kimliğini unuttuğu için sınava alınmayan Abdulkadir Kayra, babasının kimliğini getirmek için eve gittiğini belirterek, "Kimliğim annemin cüzdanındaydı. Sabah hastaneye gidip geldikten sonra evde unutmuşuz kimliği. İnşallah babam kimliğimi yetiştirir" diye konuştu.

Adulkadir’in babası kimliği sınava son giriş saatinden 1 dakika geç getirince, Abdulkadir sınava alınmadı.

 

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.