Böyle hırsızlık görülmedi... Hamal tutup, hırsızlık yaptılar!

Çok fazla hırsızlık olayı duymuş, birbirinden ilginç dolandırıcılık haberleri duymuş olabilirsiniz. Ama bu seferki çok başka... Adana'da çilingir yardımıyla kapısını açtırdıkları depodan çaldıkları 152 bin lira değerinde malzemeyi hamallara taşıttı.

Böyle hırsızlık görülmedi... Hamal tutup, hırsızlık yaptılar!
banner150

Olay, merkez Seyhan İlçesi'ne bağlı Yeni Baraj Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre  Ali Y., ve Nizam Y. kiraladıkları deponun anahtarını kaybettikleri söyleyerek çilingir çağırdı. Deponun kapısını açtıran şüpheliler daha sonra içeride bulunan 152 bin lira değerindeki tekstil ve büro malzemesini taşımak için 3 hamal çağırdı. Olaydan haberdar olmayan hamallar ise malzemeleri kutular içerisinde taşıyarak kamyonete yükledi, o anlar ise binanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Bir süre sonra deposuna gelen Sevim Cingöz'ün kapının açık olduğunu ve mallarının olmadığını görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen Adana Hırsızlık Büro Amirliği polisleri, görüntülerden kimliklerini tespit edilen hırsızları kısa sürede yakaladı. Çalınan malzemeler ise bulunarak Cingöz'e teslim edildi. Zanlılardan Ali Y., depo sahibi Cingöz'den alacaklı olduklarını bunun üzerine malzemeleri aldıklarını ileri sürdü.

Zanlılar hırsızlık suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.