Your SEO optimized title page contents

Belediye çalışanı iftara davet edilip öldürüldü iddiası şoke etti!

Antalya'da belediye çalışanının, ilişkisi olduğu düşünülen genç kadın tarafından iftara davet edilerek başına poşet geçirilip, el ve ayakları bağlanarak boğularak öldürdüğü iddiasıyla 1'i kadın 3 şüpheli gözaltına alındı.

Belediye çalışanı iftara davet edilip öldürüldü iddiası şoke etti!

Antalya, Muratpaşa Belediyesinde şoför olarak çalışan ve 8 gündür kayıp olarak aranan 3 çocuk babası Halit Yılmaz'ın(50) öldürülmesine ilişkin Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri geniş çaplı inceleme başlattı. Ekipler yaptıkları Halit Yılmaz'ı Muhammet Y.(37) ve eşi Zülfiye Y.(34) ile Şükrüllah T.'yi(36) evlerinde gözaltına aldı. Öldürülen Halit Yılmaz 'ın, şüpheli Zülfiye Y. ile ilişkisinin olduğu iddia edildi. Zülfiye Y'nin, Halit Yılmaz'ı 8 gün önce akşam saatlerinde telefonla arayarak , "Gel birlikte iftar yapalım" diye davet ettiği ve bu sırada Zülfiye Y'nin eşi Muhammet Y. ve Şükrüllah T. tarafından darp edilerek etkisiz hale getirildiği öne sürüldü. Şüphelilerin daha sonra Halit Yılmaz'ı Korkuteli ilçesine götürüp, burada başına poşet geçirip, el ve ayaklarını bağladıktan sonra boğarak öldürdükleri öne sürüldü. Halit Yılmaz'ın cesedi dün Antalya-Korkuteli yolu Cehennem Deresi mevkisinde uçurumda üzeri çalılarla kapatılmış şekilde bulunmuştu.

İHA/DHA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.