Baba katilini cinayete annesi azmettirmiş !

Adana'da babasını av tüfeğiyle vurarak öldüren 17 yaşındaki B.P., cinayeti şiddet gören annesinin azmettirmesiyle işlediğini itiraf etti.

Baba katilini cinayete annesi azmettirmiş !

Adana'da 42 yaşındaki babası Levent Polat'ı av tüfeğiyle vurarak öldüren 17 yaşındaki B.P.'nin cinayeti babasından şiddet gören annesi Canfes P.'nin "Ne duruyorsun sıksana" sözleri üzerine işlediği ileri sürüldü.

Olay, 2 Haziran'da merkez Seyhan İlçesi 19 Mayıs Mahallesi'nde meydana geldi. B.P. tartıştığı babası Levent Polat'ı av tüfeğiyle öldürdü. Gözaltına alınan cinayet şüphelisi, babasını uyuşturucu satmasına karşı kızdığını için aralarında çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü söyledi.

Zonguldak'taki cinayette Adli Tıp'tan 'akıl sağlığı yerinde' raporu
Zonguldak'taki cinayette Adli Tıp'tan 'akıl sağlığı yerinde' raporu

Olay sırasında evde bulunan Canfes P. ile oğlu B.P.'nin çelişkili bilgi vermesi üzerine çapraz sorguya alındı. Katil zanlısı bu kez, babasının annesine şiddet uyguladığı için tahrik olup öldürdüğünü itiraf etti.

Zanlı, "Olay günü babam annemle kavga ediyordu. Pompalı tüfeği elime aldım, bu sırada annem bana 'Ne duruyorsun sıksana?' dedi. Ben de ateş edip kaçtım. Babam öldüğünü öğrenince dünyam yıkıldı. pişmanım" dedi.

Anne Canfes ise, suçlamaları kabul etmedi. İfadelerinin ardından mahkemeye çıkarılan Canfes P., "Cinayeti azmettirmek", B.P. ise, cinayet suçundan tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.