Adana'da telaşlanan hırsız ikinci kattan atladı!

Adana'da bir eve giren 1 kişi yakalanacağını anlayınca 2'nci kattan atladı. Yaralanan hırsız bir süre sürünerek kaçmaya çalıştı ancak yakalanmaktan kurtulamadı.

Adana'nın Yüreğir ilçesinde Koza Mahallesi'nde bir binanın ikinci katındaki eve hırsızlık amacıyla giren C.N, ev sahibi Nusret Yaş'la (34) göz göze geldi. Balkondan atlayıp kaçmak isteyen C.N, dengesini kaybedip yere düştü. Hırsız, "Ben mi hırsızlık yapmaya girdim? Tövbe Tövbe" diyerek kendini savundu.

''SEN KİMSİN''
Ev sahibi Nusret Yaş ise uyandığında hırsızla karşılaştığını, "Sen kimsin?" diye sorması üzerine bu kişinin balkondan atlamaya çalışırken yere düştüğünü söyledi.

TİMSAH GÖZYAŞI DÖKTÜ
Yaralanan C.N. kanlar içinde sağlık görevlilerini beklerken, "Allah'ım güç ver. Ben buraya kötü niyetle gelmişsem sen canımı al. Ben mi hırsızlık yapmaya girdim? Tövbe Tövbe" diyerek gözyaşı döktü.

Sağlık ekiplerince olay yerinde ilk müdahalesi yapılan C.N, daha sonra Seyhan Devlet Hastanesine götürüldü.

SABIKASI KABARIK ÇIKTI
Ev sahibinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, C.N'nin hırsızlık suçundan çok sayıda kaydının bulunduğunu tespit etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 08:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 1 yıl Önce

adam hırsızlık değil gece evine diye yanlışlıkla girmiştir. eve kapıdan mı girdi acaba

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.