Adana'da nişanlısıyla tartışan kadın kendini göle attı

Adana merkez Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi'nde nişanlısıyla tartışıp sinir krizi geçiren genç kadın kendisini göle attı. Genç kızı annesi ve akrabaları kurtardı.

Adana'da nişanlısıyla tartışan kadın kendini göle attı

Olay Adana merkez Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Adnan Menderes Bulvarı'nda gezen M.K. nişanlısı ile tartışınca sinir krizi geçirdi. Genç kız annesi ve akrabalarının yanında bir anda kendini Seyhan Baraj Gölü'ne atarak ölmek istedi.

ANNESİ VE AKRABALARI GÖLDEN ÇIKARDI!

Bunun üzerine aile bir taraftan polise ve sağlık ekiplerine haber verirken, bir taraftan da genç kızı kurtarmaya çalıştı. Bir süre gölün içinde derinlere doğru ilerlemeye çalışırken annesi ve akrabaları göle girip daha fazla ileriye gitmeden genç kızı gölden çıkardı.

KENDİNE GELEMEYEN KIZIN BAŞINDA POLİSLER BEKLEDİ

Gölden çıktıktan sonra bir süre kendine gelemeyen genç kızın başında polisler bekledi. Genç kız olay yerine gelen ambulans ile Seyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 10:06
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.