CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’taki kar yağışı karşısında Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma yapmamasına tepki gösterdi...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’taki kar yağışı karşısında Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma yapmamasına tepki gösterdi. Öztunç, ''Kahramanmaraş halkı bunu hakediyor mu ? Nasıl bir akıldır, vatandaşı kar yağacak diye uyar ama sen belediye olarak hazırlık yapma. Hemşehrilerimin çektiği eziyete yazık.'' dedi.

Ali Öztunç, kar yağışının hayatı olumsuz yönde etkilediği Kahramanmaraş’ta, Büyükşehir Belediyesi’nin bir çalışma yapmadığını gösteren 'Kahramanmaraş’tan Manzaralar' başlığında 3 video paylaştı. Öztunç, sosyal medya paylaşımında şu değerlendirmeyi yaptı:

"Kahramanmaraş’tan manzaralar 1-
“Kahramanmaraş’ın Binevler bölgesi. Kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Peki, kar yağışı için milleti önceden uyaran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi neden tuzlama yapmaz, yolları açmak için çalışmaz. Neden hazırlıklı olmaz. Çünkü tembeller, umursamazlar."

Kahramanmaraş'ta halk ekmeğe büyük zam geldi! Kahramanmaraş'ta halk ekmeğe büyük zam geldi!

"Kahramanmaraş’tan manzaralar 2-
AK Partili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi resmen kar yağışını izleyip uyuyor."

"Kahramanmaraş’tan manzaralar 3-
Kahramanmaraş halkı bunu hakediyor mu ? Nasıl bir akıldır, vatandaşı kar yağacak diye uyar ama sen belediye olarak hazırlık yapma. Hemşehrilerimin çektiği eziyete yazık."