AK Parti Kahramanmaraş Onikişubat Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Kadir Kaya, sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulundu. Kaya paylaşımında ''Ak Parti kimler yüzünden insanları ne sebeplerden dolayı kaybediyor hepsini açıklayacağım'' dedi.

AK Parti'nin her kademesinde görev alan Kaya şu görevlerde bulundu. Eski Serintepe Mahallesi Başkanı, Onikişubat 16. Bölge Koordinatörü, Onikişubat Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve şimdide Onikişubat Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı olarak görevini sürdürürken istifa ettiği gündeme bomba gibi düştü.

KAHRAMANMARAŞ AK PARTİ DE NELER OLUYOR

AK Parti'nin kalesi konumundaki Kahramanmaraş'ta teşkilat içerisinde hiç alışık olunmayan sürecin işlendiği görülüyor. Yıllardır emek verenlerin bir bir partiyi bıraktığı gözlenirken en son olarak Onikişubat Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Kadir Kaya'nın partiden uzaklaşması ve sosyal medya hesabından saat 22:00 gibi açıklama yapacağını duyurması kamuoyunun AK Parti'de neler oluyor sorusunu sormalarına yol açtı.

MAHİR ÜNAL ARAYACAK MI?

AK Parti'nin Kahramanmaraş'ta son dakika olarak Onikişubat Gençlik Kolları Başkanı kadir Kaya'nın Sosyal medya hesabından paylaşım yapması ve saat 22:00 de  ''Ak Parti kimler yüzünden insanları ne sebeplerden dolayı kaybediyor hepsini açıklayacağım'' paylaşımı sonrası siyaset dünyası bir anda sosyal medyaya odaklanırken, AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'ın bu konuya el atarak Kadir Kaya'yı arayıp aramayacağı ve Kahramanmaraş'ta neler oluyor sorusunu sorup sormayacağı merak edilmeye başlandı.

 İşte Onikişubat Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Kadir Kaya'nın paylaşımı şu şekilde;

"Yıllardır emek verdiğim ve çalışmaktan onur ve gurur duyduğum AK Parti kimler yüzünden insanları ne sebeplerden dolayı  kaybediyor hepsini saat 22:00 gibi açıklayacağım ..!"

kk