Afşin Belediye Başkanı vatandaşları uyardı

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsüne (Covid-19) karşı en etkili savaşın evden verileceğini söyledi.

Afşin Belediye Başkanı vatandaşları uyardı

Başkan Güven, vatandaşları, koronavirüs tedbirlerine uymaları ve dışarı çıkmamaları yönünde uyardı.

AFŞİN'DE POZİTİF VAKA SAYISI
Alınan kararlara uyan vatandaşlara teşekkür eden Güven, "İlçemizde bugüne kadar koranavirüse yakalanan bir pozitif vaka var. Bu vatandaşımızın da yurt dışı öyküsü olduğunu biliyoruz ve karantina altındalar. İlçe Sağlık Müdürlüğümüz tarafından da yakın çevresiyle ilgili testler yapıldı ve pozitif bir vakaya rastlanmadı." dedi.

Vatandaşları devletin aldığı tedbirlere uymaya çağıran Güven, koronavirüs salgınına karşı en etkili savaşın evden verileceğini belirtti.

Güven, özveriyle çalışan tüm sağlık personeli ve belediye personeline teşekkür ederek, "Vatandaşlarımızın da desteğiyle bu süreci suhuletle atlatacağımıza inanıyorum. Bunun yolu da iki, üç hafta boyunca açıklanan kararlara uymaktan geçiyor. Cumhurbaşkanlığımız tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası ile kaymakamlığımızın vefa grubu ve belediyemizin desteğiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşacağız. Zorunlu haller dışında kimsenin dışarı çıkmamasını ve herkesin evinde kalmasını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.